MIVOS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 151 234 | 235 166 | 74 435 | 95 455 | 132 395 | 79 966 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 19 505 | 37 691 | 23 701 | 9 711 |
| Spolu majetok | 151 234 | 235 166 | 93 940 | 133 146 | 156 096 | 89 677 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 154 756 | 222 752 | 63 430 | 107 057 | 133 779 | 89 022 |
| Základné imanie | 10 622 | 10 622 | 10 622 | 10 622 | 10 622 | 10 622 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -15 573 | 363 | 18 459 | 14 038 | 10 266 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -15 573 | 15 936 | 18 096 | -4 421 | -3 772 | -38 572 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 429 | 1 429 | 1 429 | 1 429 | 1 429 | 18 339 |
| Vlastné imanie spolu | -3 522 | 12 414 | 30 510 | 26 089 | 22 317 | 655 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 532 205 | 1 580 720 | 1 403 699 | 1 257 187 | 2 011 573 | 1 218 751 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -10 714 | 17 040 | 20 286 | 300 | 1 949 | -31 192 |
| EBITDA | -10 714 | 17 040 | 24 566 | 14 290 | 15 939 | -17 202 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -15 573 | 16 681 | 19 100 | -4 421 | 68 | -34 732 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -15 573 | 15 936 | 18 096 | -4 421 | -3 772 | -38 572 |
| Osobné náklady | 3 770 | 5 075 | 5 328 | 16 631 | 23 537 | 29 449 |
| Odpisy | 0 | 0 | 4 280 | 13 990 | 13 990 | 13 990 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MIVOS, s.r.o.
Prehľad
MIVOS, s.r.o. (IČO 36563561) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Šamorín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 10 622 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 218 751 €, čo je o 39,4 % menej ako rok predtým (2 011 573 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 38 572 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 29 449 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 89 677 € a vlastné imanie 655 € (miera samofinancovania 0,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.