EAST-WEST SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 142 683 | 208 744 | 225 989 | 199 083 | 144 745 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 15 808 | 3 493 | -3 109 | 10 512 | 26 974 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -52 901 | -37 093 | -33 600 | -52 517 | -42 006 |
| Spolu majetok | 1 148 084 | 1 065 147 | 988 236 | 926 036 | 1 175 577 |
| Záväzky spolu | 244 183 | 207 753 | 365 931 | 342 784 | 583 340 |
| Vlastné imanie spolu | 538 061 | 491 554 | 488 445 | 483 149 | 510 122 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 15 808 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: EAST-WEST SK, s.r.o.
Prehľad
EAST-WEST SK, s.r.o. (IČO 36565431) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Bátovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: recyklácia materiálov (SK NACE 3821). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 144 745 €, čo je o 27,3 % menej ako rok predtým (199 083 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 26 974 € (18,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 92 843 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 175 577 € a vlastné imanie 510 122 € (miera samofinancovania 43,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.