GASTROCHLAD S+S, s.r.o.Aktívna

IČO 36568287Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2003Košice - mestská časť Juh

Finančný prehľad

560 938 €-16,2%
Tržby 2025
+16,4%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.800 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
20230 €
2022 ~722 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu66 51383 71866 537100 39789 729117 762
Neobežný majetok spolu15 65213 43133 71434 78634 19455 992
Spolu majetok82 16597 149100 251135 183123 923173 754
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu63 077108 78890 675107 941103 171167 351
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6406 640
Výsledok hospodárenia minulých rokov27 75311 785-19 6642 27435 82913 448
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-15 968-30 72721 93717 665-22 381-14 349
Fondy a ostatné vlastné imanie664664664664664664
Vlastné imanie spolu19 088-11 6399 57627 24220 7526 403
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)262 084344 206487 515761 849669 481560 938
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-10 890-26 06329 09226 100-16 072-7 637
EBITDA-5 370-18 84237 64741 8532 02015 791
Výsledok hospodárenia pred zdanením-15 968-30 72723 92620 946-18 541-10 509
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-15 968-30 72721 93717 665-22 381-14 349
Osobné náklady114 314154 718188 925263 156253 531249 614
Odpisy5 5207 2218 55515 75318 09223 428
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0722000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok13

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: GASTROCHLAD S+S, s.r.o.

Prehľad

GASTROCHLAD S+S, s.r.o. (IČO 36568287) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba klimatizačných zariadení iných ako pre domácnosti (SK NACE 2825). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 560 938 €, čo je o 16,2 % menej ako rok predtým (669 481 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,4 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 14 349 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 249 614 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 173 754 € a vlastné imanie 6 403 € (miera samofinancovania 3,7 %).

Na čo upozorniť

Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

GASTROCHLAD S+S, s.r.o. – IČO 36568287 — icoprofil.sk