ADOS KE, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 36 333 | 37 530 | 44 352 | 34 031 | 43 743 | 56 310 |
| Neobežný majetok spolu | 31 281 | 47 257 | 40 440 | 35 085 | 18 824 | 37 735 |
| Spolu majetok | 67 614 | 84 787 | 84 792 | 69 116 | 62 567 | 94 045 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 46 076 | 58 677 | 65 592 | 50 960 | 38 485 | 53 282 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 15 090 | 14 253 | 18 826 | 11 575 | 10 531 | 16 457 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -837 | 4 572 | -6 911 | -1 044 | 5 926 | 16 681 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 646 | 646 | 646 | 986 | 986 | 986 |
| Vlastné imanie spolu | 21 538 | 26 110 | 19 200 | 18 156 | 24 082 | 40 763 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 167 267 | 197 464 | 183 260 | 160 024 | 228 133 | 238 717 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 437 | 7 137 | -2 808 | 3 270 | 8 446 | 22 797 |
| EBITDA | 13 080 | 23 301 | 18 849 | 23 925 | 24 707 | 44 085 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -129 | 6 500 | -6 911 | -680 | 7 585 | 21 653 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -837 | 4 572 | -6 911 | -1 044 | 5 926 | 16 681 |
| Osobné náklady | 121 631 | 142 013 | 118 751 | 142 761 | 159 318 | 152 808 |
| Odpisy | 12 643 | 16 164 | 21 657 | 20 655 | 16 261 | 21 288 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ADOS KE, s.r.o.
Prehľad
ADOS KE, s.r.o. (IČO 36569054) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sídlisko KVP. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ošetrovateľská služba v pobytových zariadeniach (SK NACE 8710). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 238 717 €, čo je o 4,6 % viac ako rok predtým (228 133 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 16 681 € (7,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 152 808 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 94 045 € a vlastné imanie 40 763 € (miera samofinancovania 43,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.