VIKA s.r.o. TVAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 188 | 25 586 | 7 721 | 22 461 | 8 483 | 25 110 |
| Neobežný majetok spolu | 291 578 | 281 534 | 256 246 | 407 255 | 390 454 | 353 441 |
| Spolu majetok | 299 766 | 307 120 | 263 967 | 429 716 | 398 937 | 378 551 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 258 036 | 247 588 | 204 168 | 345 611 | 329 351 | 308 696 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 869 | 29 869 | 47 869 | 48 255 | 72 562 | 58 043 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 29 759 | 19 073 | 387 | 24 307 | -14 519 | 269 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 463 | 3 951 | 4 904 | 4 904 | 4 904 | 4 904 |
| Vlastné imanie spolu | 41 730 | 59 532 | 59 799 | 84 105 | 69 586 | 69 855 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 54 000 | 54 000 | 32 000 | 72 000 | 72 000 | 96 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 34 113 | 22 860 | 542 | 39 906 | -13 487 | 1 318 |
| EBITDA | 55 532 | 47 507 | 25 829 | 65 193 | 20 863 | 38 332 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 34 038 | 22 684 | 459 | 29 021 | -13 559 | 1 229 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 29 759 | 19 073 | 387 | 24 307 | -14 519 | 269 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 093 | 48 110 |
| Odpisy | 21 419 | 24 647 | 25 287 | 25 287 | 34 350 | 37 014 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 1 271 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VIKA s.r.o. TV
Prehľad
VIKA s.r.o. TV (IČO 36576581) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Trebišov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 96 000 €, čo je o 33,3 % viac ako rok predtým (72 000 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 269 € (0,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 48 110 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 378 551 € a vlastné imanie 69 855 € (miera samofinancovania 18,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.