PEVA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 679 753 | 1 639 460 | 2 041 180 | 1 303 949 | 1 670 706 | 2 087 164 |
| Neobežný majetok spolu | 3 469 778 | 3 022 614 | 2 982 108 | 3 301 162 | 3 209 319 | 3 139 467 |
| Spolu majetok | 5 150 735 | 4 665 279 | 5 027 019 | 4 609 036 | 4 883 401 | 5 228 856 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 324 130 | 1 893 701 | 2 187 899 | 1 653 720 | 1 766 586 | 1 941 407 |
| Základné imanie | 33 195 | 33 195 | 33 195 | 33 195 | 33 195 | 33 195 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 167 325 | 905 912 | 1 027 130 | 1 094 671 | 1 210 868 | 1 372 366 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -261 413 | 121 218 | 67 541 | 116 197 | 161 499 | 170 635 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 711 253 | 1 711 253 | 1 711 254 | 1 711 253 | 1 711 253 | 1 711 253 |
| Vlastné imanie spolu | 2 650 360 | 2 771 578 | 2 839 120 | 2 955 316 | 3 116 815 | 3 287 449 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 975 911 | 3 892 848 | 4 256 143 | 5 242 426 | 3 523 656 | 4 931 086 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -224 164 | 149 080 | 100 749 | 143 822 | 240 369 | 234 387 |
| EBITDA | 434 577 | 684 286 | 325 113 | 428 357 | 532 811 | 505 697 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -261 413 | 122 252 | 82 951 | 115 609 | 215 590 | 219 256 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -261 413 | 121 218 | 67 541 | 116 197 | 161 499 | 170 635 |
| Osobné náklady | 498 630 | 494 404 | 528 470 | 556 348 | 534 933 | 582 908 |
| Odpisy | 658 741 | 535 206 | 224 364 | 284 535 | 292 442 | 271 310 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PEVA s.r.o.
Prehľad
PEVA s.r.o. (IČO 36576719) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba transportného betónu (SK NACE 2363). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 33 195 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 931 086 €, čo je o 39,9 % viac ako rok predtým (3 523 656 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 170 635 € (3,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 582 908 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 5 228 856 € a vlastné imanie 3 287 449 € (miera samofinancovania 62,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.