BERS CD spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 14 734 | 14 802 | 19 755 | 13 397 | 13 302 | 21 331 |
| Neobežný majetok spolu | 23 859 | 16 632 | 9 405 | 20 091 | 25 211 | 15 739 |
| Spolu majetok | 38 870 | 31 598 | 29 576 | 33 684 | 38 731 | 37 565 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 31 834 | 27 155 | 25 909 | 30 463 | 34 264 | 30 399 |
| Základné imanie | 6 900 | 6 900 | 6 900 | 6 900 | 6 900 | 6 900 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -592 | -1 223 | -3 785 | -4 561 | -5 007 | -3 761 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -631 | -2 562 | -776 | -446 | 1 246 | 2 699 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 328 | 1 328 | 1 328 | 1 328 | 1 328 | 1 328 |
| Vlastné imanie spolu | 7 005 | 4 443 | 3 667 | 3 221 | 4 467 | 7 166 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 33 637 | 35 643 | 39 460 | 39 594 | 45 484 | 43 253 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -466 | -2 334 | -545 | -29 | 1 936 | 3 308 |
| EBITDA | 4 122 | 4 893 | 6 682 | 9 884 | 11 816 | 12 781 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -604 | -2 562 | -706 | -420 | 1 605 | 3 079 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -631 | -2 562 | -776 | -446 | 1 246 | 2 699 |
| Osobné náklady | 4 474 | 5 137 | 5 276 | 5 717 | 8 227 | 8 358 |
| Odpisy | 4 588 | 7 227 | 7 227 | 9 913 | 9 880 | 9 473 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BERS CD spol. s r.o.
Prehľad
BERS CD spol. s r.o. (IČO 36579874) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Michalovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 900 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 43 253 €, čo je o 4,9 % menej ako rok predtým (45 484 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 699 € (6,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 358 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 37 565 € a vlastné imanie 7 166 € (miera samofinancovania 19,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.