AGOPRO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 211 610 | 405 405 | 582 388 | 382 463 | 464 828 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 320 | 8 049 | 9 584 | 6 482 | 16 288 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 13 386 | 13 707 | 21 756 | 31 340 | 37 822 |
| Spolu majetok | 47 124 | 44 658 | 126 445 | 77 068 | 87 395 |
| Záväzky spolu | 22 418 | 11 902 | 84 105 | 28 246 | 22 285 |
| Vlastné imanie spolu | 24 706 | 32 756 | 42 340 | 48 822 | 65 110 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: AGOPRO, s.r.o.
Prehľad
AGOPRO, s.r.o. (IČO 36586625) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Veľká Lomnica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: architektonické činnosti (SK NACE 7111). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 464 828 €, čo je o 21,5 % viac ako rok predtým (382 463 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 21,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 16 288 € (3,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 45 981 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 87 395 € a vlastné imanie 65 110 € (miera samofinancovania 74,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.