SolejDent, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 53 500 € (19 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 28 923 | 69 451 | 89 890 | 116 335 | 123 940 | 220 777 |
| Neobežný majetok spolu | 176 655 | 178 956 | 195 169 | 259 219 | 243 608 | 224 357 |
| Spolu majetok | 205 578 | 248 407 | 285 059 | 375 554 | 367 548 | 445 134 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 120 901 | 124 147 | 113 422 | 121 086 | 76 939 | 106 936 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 67 269 | 78 037 | 89 906 | 164 997 | 190 048 | 230 469 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 768 | 39 583 | 75 091 | 82 831 | 93 921 | 101 089 |
| Vlastné imanie spolu | 84 677 | 124 260 | 171 637 | 254 468 | 290 609 | 338 198 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 80 138 | 126 546 | 173 410 | 198 971 | 221 995 | 242 311 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 14 946 | 53 107 | 97 688 | 109 928 | 122 199 | 134 704 |
| EBITDA | 26 518 | 65 952 | 112 633 | 131 983 | 141 405 | 153 955 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 12 540 | 50 502 | 94 973 | 105 083 | 119 009 | 128 051 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 768 | 39 583 | 75 091 | 82 831 | 93 921 | 101 089 |
| Osobné náklady | 29 106 | 28 270 | 32 505 | 36 884 | 41 044 | 51 528 |
| Odpisy | 11 572 | 12 845 | 14 945 | 22 055 | 19 206 | 19 251 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 27 714 | 0 | 57 780 | 53 500 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SolejDent, s.r.o.
Prehľad
SolejDent, s.r.o. (IČO 36587681) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 242 311 €, čo je o 9,2 % viac ako rok predtým (221 995 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 24,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 101 089 € (41,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 51 528 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 445 134 € a vlastné imanie 338 198 € (miera samofinancovania 76,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.