AQUA ENERGY, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 20 646 € (14 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 98 257 | 206 317 | 353 169 | 951 412 | 526 767 | 761 290 |
| Neobežný majetok spolu | 7 858 | 31 710 | 36 052 | 43 279 | 25 715 | 14 199 |
| Spolu majetok | 106 115 | 238 449 | 389 818 | 995 118 | 552 482 | 777 015 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 51 812 | 172 653 | 303 797 | 857 227 | 395 972 | 492 251 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 7 500 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 15 785 | 47 663 | 59 156 | 79 381 | 131 251 | 128 364 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 31 878 | 11 493 | 20 225 | 51 870 | 18 619 | 148 900 |
| Vlastné imanie spolu | 54 303 | 65 796 | 86 021 | 137 891 | 156 510 | 284 764 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 97 742 | 167 974 | 1 086 395 | 3 784 023 | 1 056 408 | 3 118 968 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 37 172 | 15 853 | 27 492 | 68 050 | 31 892 | 193 509 |
| EBITDA | 40 549 | 26 123 | 42 094 | 84 156 | 49 457 | 205 024 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 37 127 | 14 785 | 26 513 | 66 220 | 24 594 | 189 147 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 31 878 | 11 493 | 20 225 | 51 870 | 18 619 | 148 900 |
| Osobné náklady | 13 710 | 1 167 | 1 815 | 109 515 | 146 804 | 98 755 |
| Odpisy | 3 377 | 10 270 | 14 602 | 16 106 | 17 565 | 11 515 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 646 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: AQUA ENERGY, s.r.o.
Prehľad
AQUA ENERGY, s.r.o. (IČO 36589420) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 7 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 118 968 €, čo je o 195 % viac ako rok predtým (1 056 408 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 99,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 148 900 € (4,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 98 755 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 777 015 € a vlastné imanie 284 764 € (miera samofinancovania 36,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.