KOBIVA a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 64 085 | 140 002 | 225 852 | 2 147 317 | 4 913 818 | 1 455 229 |
| Neobežný majetok spolu | 302 903 | 329 703 | 336 153 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 366 988 | 469 705 | 562 005 | 2 151 140 | 4 923 369 | 1 459 679 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 672 | 113 073 | 221 175 | 1 892 097 | 4 852 819 | 1 235 761 |
| Základné imanie | 401 460 | 401 460 | 401 460 | 401 460 | 401 460 | 401 460 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -31 983 | -37 791 | -47 473 | -63 276 | -142 514 | -333 556 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 807 | -9 683 | -15 803 | -81 787 | -191 042 | 153 368 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 646 | 2 646 | 2 646 | 2 646 | 2 646 | 2 646 |
| Vlastné imanie spolu | 366 316 | 356 632 | 340 830 | 259 043 | 70 550 | 223 918 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 641 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 252 809 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -6 351 | -10 055 | -15 325 | -29 190 | -45 588 | 371 158 |
| EBITDA | -6 351 | -10 055 | -15 325 | -29 190 | -45 588 | 371 158 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 807 | -9 683 | -15 803 | -81 787 | -187 202 | 157 208 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 807 | -9 683 | -15 803 | -81 787 | -191 042 | 153 368 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: KOBIVA a.s.
Prehľad
KOBIVA a.s. (IČO 36590339) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sever. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 401 460 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 252 809 €. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 338 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 153 368 € (3,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 459 679 € a vlastné imanie 223 918 € (miera samofinancovania 15,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.