KRYSTAL, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 6 920 | 14 350 | 6 341 | 6 733 | 16 414 |
| Neobežný majetok spolu | 3 419 047 | 3 424 256 | 3 418 458 | 3 410 142 | 3 406 185 |
| Spolu majetok | 3 425 967 | 3 438 606 | 3 424 799 | 3 416 875 | 3 422 599 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 1 109 591 | 1 110 443 | 1 110 135 | 1 118 852 | 1 133 698 |
| Základné imanie | 2 360 088 | 2 360 088 | 2 360 088 | 2 360 088 | 2 360 088 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -28 699 | -46 720 | -34 933 | -48 432 | -65 073 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -18 021 | 11 787 | -13 499 | -16 641 | -9 122 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 3 008 | 3 008 | 3 008 | 3 008 | 3 008 |
| Vlastné imanie spolu | 2 316 376 | 2 328 163 | 2 314 664 | 2 298 023 | 2 288 901 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 4 662 | 34 219 | 7 437 | 6 739 | 12 710 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -17 913 | 12 035 | -13 394 | -16 193 | -8 674 |
| EBITDA | -7 522 | 22 652 | -5 438 | -7 877 | 111 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -18 021 | 11 924 | -13 499 | -16 301 | -8 782 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -18 021 | 11 787 | -13 499 | -16 641 | -9 122 |
| Osobné náklady | 6 043 | 6 209 | 6 640 | 7 134 | 7 682 |
| Odpisy | 10 391 | 10 617 | 7 956 | 8 316 | 8 785 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: KRYSTAL, spol. s r.o.
Prehľad
KRYSTAL, spol. s r.o. (IČO 36591505) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - Šaca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 2 360 088 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 12 710 €, čo je o 88,6 % viac ako rok predtým (6 739 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 28,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 9 122 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 682 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 422 599 € a vlastné imanie 2 288 901 € (miera samofinancovania 66,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.