Spol. GARANT s.r.o.Aktívna

IČO 36592293Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2005Rožňava

Finančný prehľad

497 428 €-17,5%
Tržby 2025
-3,0%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.800 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0250 tis.500 tis.750 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu621 153706 198738 724720 285350 275399 997
Neobežný majetok spolu2 2321 339446000
Spolu majetok623 385707 537739 170720 285350 275399 997
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu509 488558 192557 964500 14588 13188 207
Základné imanie6 9726 9726 9726 9726 9726 972
Výsledok hospodárenia minulých rokov73 371106 051141 479173 360212 295254 300
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)32 68135 44931 88238 93542 00449 645
Fondy a ostatné vlastné imanie873873873873873873
Vlastné imanie spolu113 897149 345181 206220 140262 144311 790
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)577 936491 733609 317555 293602 770497 428
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti41 50444 94040 42949 46153 45463 178
EBITDA42 39745 83341 32249 90753 45463 178
Výsledok hospodárenia pred zdanením41 36844 87240 35749 28553 17062 988
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie32 68135 44931 88238 93542 00449 645
Osobné náklady122 280104 752107 69885 98392 76297 215
Odpisy89389389344600
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Spol. GARANT s.r.o.

Prehľad

Spol. GARANT s.r.o. (IČO 36592293) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Rožňava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom (SK NACE 4752). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 972 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 497 428 €, čo je o 17,5 % menej ako rok predtým (602 770 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 49 645 € (10,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 97 215 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 399 997 € a vlastné imanie 311 790 € (miera samofinancovania 77,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Spol. GARANT s.r.o. – IČO 36592293 — icoprofil.sk