EURO KAMEŇ, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 085 703 | 2 222 529 | 2 220 277 | 1 217 314 | 2 237 418 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -88 230 | 102 627 | 30 592 | -273 812 | 81 712 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 367 462 | 279 232 | 381 859 | 411 992 | 138 180 |
| Spolu majetok | 998 964 | 2 017 364 | 1 878 907 | 1 443 606 | 1 649 028 |
| Záväzky spolu | 692 930 | 1 266 246 | 1 107 721 | 974 886 | 1 126 788 |
| Vlastné imanie spolu | 286 535 | 389 162 | 419 754 | 145 483 | 227 195 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EURO KAMEŇ, s.r.o.
Prehľad
EURO KAMEŇ, s.r.o. (IČO 36593648) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Spišské Podhradie. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: rezanie, tvarovanie a konečná úprava kameňa (SK NACE 2370). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 237 418 €, čo je o 83,8 % viac ako rok predtým (1 217 314 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 81 712 € (3,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 659 266 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 649 028 € a vlastné imanie 227 195 € (miera samofinancovania 13,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.