JS Crosspoint s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 7 527 € (59 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 32 898 | 30 244 | 26 747 | 20 655 | 9 739 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 32 898 | 30 244 | 26 747 | 20 655 | 9 739 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 409 | 1 136 | 635 | 550 | 723 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 24 526 | 17 254 | 16 496 | 18 693 | 5 159 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 660 | 4 551 | 2 313 | -6 007 | -3 562 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 780 | 780 |
| Vlastné imanie spolu | 32 489 | 29 108 | 26 112 | 20 105 | 9 016 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 726 | 11 441 | 15 219 | 822 | 2 293 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 235 | 5 761 | 3 055 | -5 565 | -3 243 |
| EBITDA | 1 235 | 5 761 | 3 055 | -5 565 | -3 243 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 921 | 5 528 | 2 741 | -5 667 | -3 222 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 660 | 4 551 | 2 313 | -6 007 | -3 562 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 7 932 | 5 309 | 0 | 7 527 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JS Crosspoint s.r.o.
Prehľad
JS Crosspoint s.r.o. (IČO 36594237) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 293 €, čo je o 179 % viac ako rok predtým (822 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 20,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 3 562 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 739 € a vlastné imanie 9 016 € (miera samofinancovania 92,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.