FRYDENT, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 15 069 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 144 909 | 142 587 | 159 230 | 158 098 | 181 269 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 21 341 | 11 652 | 18 214 | 15 069 | 19 860 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 62 098 | 40 694 | 56 990 | 61 625 | 65 177 |
| Záväzky spolu | 33 453 | 21 738 | 31 472 | 39 252 | 38 013 |
| Vlastné imanie spolu | 28 645 | 18 956 | 25 518 | 22 373 | 27 164 |
| Vypočítané dividendy | 10 020 | 21 341 | 11 652 | 18 214 | 15 069 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FRYDENT, s.r.o.
Prehľad
FRYDENT, s.r.o. (IČO 36594695) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Michalovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 181 269 €, čo je o 14,7 % viac ako rok predtým (158 098 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 19 860 € (11,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 92 792 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 65 177 € a vlastné imanie 27 164 € (miera samofinancovania 41,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.