INKATHERM, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 309 710 | 281 506 | 220 689 | 244 585 | 242 814 | 208 565 |
| Neobežný majetok spolu | 6 911 | 6 141 | 16 730 | 12 997 | 9 263 | 5 529 |
| Spolu majetok | 316 621 | 287 647 | 237 419 | 257 582 | 252 077 | 214 094 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 18 215 | 69 046 | 111 588 | 189 189 | 146 758 | 165 581 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 310 | -79 315 | -155 860 | -248 641 | -306 080 | -332 154 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -76 888 | -76 556 | -92 781 | -57 438 | -26 073 | -56 805 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 367 344 | 367 832 | 367 832 | 367 832 | 430 832 | 430 832 |
| Vlastné imanie spolu | 298 406 | 218 601 | 125 831 | 68 393 | 105 319 | 48 513 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 61 847 | 26 656 | 37 077 | 32 683 | 25 231 | 27 473 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -76 388 | -76 391 | -92 515 | -56 052 | -24 446 | -55 289 |
| EBITDA | -75 617 | -75 621 | -91 251 | -52 318 | -20 712 | -51 555 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -76 888 | -76 556 | -92 781 | -57 438 | -25 733 | -56 465 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -76 888 | -76 556 | -92 781 | -57 438 | -26 073 | -56 805 |
| Osobné náklady | 30 695 | 34 582 | 32 812 | 41 465 | 5 145 | 9 692 |
| Odpisy | 771 | 770 | 1 264 | 3 734 | 3 734 | 3 734 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 3 249 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: INKATHERM, s.r.o.
Prehľad
INKATHERM, s.r.o. (IČO 36596639) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Michalovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 27 473 €, čo je o 8,9 % viac ako rok predtým (25 231 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 15,0 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 56 805 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 9 692 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 214 094 € a vlastné imanie 48 513 € (miera samofinancovania 22,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.