JM & ML, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 501 764 | 548 652 | 579 434 | 654 357 | 697 882 | 773 696 |
| Neobežný majetok spolu | 22 549 | 53 853 | 93 194 | 67 136 | 80 536 | 59 859 |
| Spolu majetok | 524 313 | 602 505 | 672 628 | 721 493 | 778 418 | 833 555 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 21 104 | 45 735 | 54 758 | 48 081 | 50 084 | 51 347 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 440 022 | 495 905 | 549 465 | 610 566 | 666 108 | 721 030 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 55 883 | 53 561 | 61 101 | 55 542 | 54 922 | 53 874 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 503 209 | 556 770 | 617 870 | 673 412 | 728 334 | 782 208 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 456 910 | 510 483 | 530 383 | 618 953 | 599 788 | 705 485 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 71 000 | 72 264 | 80 169 | 72 487 | 72 035 | 71 473 |
| EBITDA | 80 920 | 87 448 | 103 992 | 98 545 | 108 136 | 109 401 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 69 940 | 71 335 | 78 480 | 70 862 | 69 866 | 69 364 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 55 883 | 53 561 | 61 101 | 55 542 | 54 922 | 53 874 |
| Osobné náklady | 78 017 | 102 674 | 95 478 | 146 376 | 190 465 | 215 350 |
| Odpisy | 9 920 | 15 184 | 23 823 | 26 058 | 36 101 | 37 928 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: JM & ML, s.r.o.
Prehľad
JM & ML, s.r.o. (IČO 36597333) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Trebišov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 705 485 €, čo je o 17,6 % viac ako rok predtým (599 788 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 53 874 € (7,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 215 350 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 833 555 € a vlastné imanie 782 208 € (miera samofinancovania 93,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.