DENTE s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 23 253 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 9 528 | 10 033 | 8 561 | 26 472 | 75 765 | 130 070 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 17 734 | 19 828 | 41 357 |
| Spolu majetok | 9 528 | 10 033 | 8 561 | 44 206 | 95 593 | 171 427 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 388 | 2 306 | 267 | 63 077 | 65 036 | 112 250 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 71 | 71 | 423 | 0 | -26 175 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 766 | 352 | 568 | -26 175 | 49 428 | 51 873 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 663 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 9 141 | 7 727 | 8 294 | -18 871 | 30 557 | 59 177 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 27 019 | 26 793 | 27 672 | 57 848 | 158 547 | 183 715 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 594 | 795 | 1 504 | -24 967 | 61 023 | 71 344 |
| EBITDA | 2 594 | 795 | 1 504 | -24 748 | 61 836 | 72 615 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 082 | 420 | 688 | -26 175 | 56 133 | 65 803 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 766 | 352 | 568 | -26 175 | 49 428 | 51 873 |
| Osobné náklady | 6 052 | 5 583 | 4 856 | 21 969 | 33 958 | 46 390 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 219 | 813 | 1 271 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 1 766 | 0 | 990 | 0 | 23 253 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: DENTE s.r.o.
Prehľad
DENTE s.r.o. (IČO 36598895) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Pereš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 183 715 €, čo je o 15,9 % viac ako rok predtým (158 547 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 46,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 51 873 € (28,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 46 390 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 171 427 € a vlastné imanie 59 177 € (miera samofinancovania 34,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.