JOSO spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 78 481 | 65 868 | 48 641 | 33 729 | 29 357 | 36 507 |
| Neobežný majetok spolu | 39 037 | 39 037 | 31 998 | 31 998 | 73 969 | 65 248 |
| Spolu majetok | 117 518 | 104 905 | 80 639 | 65 727 | 103 326 | 101 755 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 81 291 | 89 208 | 64 342 | 62 557 | 86 841 | 58 201 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 32 620 | 28 923 | 8 393 | 8 993 | -4 134 | 9 181 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 697 | -20 530 | 600 | -13 127 | 13 315 | 27 069 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 36 227 | 15 697 | 16 297 | 3 170 | 16 485 | 43 554 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 107 377 | 112 393 | 129 259 | 129 446 | 159 136 | 163 261 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 927 | -18 650 | 2 710 | -11 279 | 17 242 | 32 274 |
| EBITDA | -1 927 | -18 650 | 9 749 | -11 279 | 31 759 | 55 495 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 697 | -20 530 | 1 210 | -13 127 | 15 362 | 31 744 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 697 | -20 530 | 600 | -13 127 | 13 315 | 27 069 |
| Osobné náklady | 45 481 | 36 562 | 45 080 | 40 478 | 63 937 | 64 893 |
| Odpisy | 0 | 0 | 7 039 | 0 | 14 517 | 23 221 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JOSO spol. s r.o.
Prehľad
JOSO spol. s r.o. (IČO 36602043) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Poproč. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné čistiace činnosti (SK NACE 8123). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 163 261 €, čo je o 2,6 % viac ako rok predtým (159 136 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 27 069 € (16,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 64 893 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 101 755 € a vlastné imanie 43 554 € (miera samofinancovania 42,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.