AKVILS stavebná firma s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 146 770 | 120 201 | 127 628 | 107 616 | 107 432 | 95 375 |
| Neobežný majetok spolu | 53 000 | 53 000 | 6 587 | 6 587 | 6 587 | 6 587 |
| Spolu majetok | 199 770 | 173 201 | 134 215 | 114 203 | 114 019 | 101 962 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 196 737 | 189 383 | 190 240 | 184 421 | 183 869 | 95 756 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -17 069 | -3 606 | -22 822 | -62 663 | -76 305 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 13 463 | -19 215 | -39 842 | -14 194 | -184 | -433 |
| Vlastné imanie spolu | 3 033 | -16 182 | -56 025 | -70 218 | -69 850 | 6 206 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 92 250 | 14 100 | 1 792 | 115 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 13 616 | -19 083 | -39 691 | -14 038 | -8 | -291 |
| EBITDA | 13 616 | -19 083 | -39 691 | -14 038 | -8 | -291 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 13 463 | -19 215 | -39 842 | -14 194 | -184 | -433 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 463 | -19 215 | -39 842 | -14 194 | -184 | -433 |
| Osobné náklady | 33 661 | 31 345 | 26 179 | 12 557 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AKVILS stavebná firma s.r.o.
Prehľad
AKVILS stavebná firma s.r.o. (IČO 36605204) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Budimír. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n. (SK NACE 4299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 433 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 101 962 € a vlastné imanie 6 206 € (miera samofinancovania 6,1 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.