Planer s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 231 671 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 227 579 | 239 139 | 239 578 | 18 042 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 227 579 | 239 139 | 239 578 | 18 042 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 1 321 | 3 494 | 437 | 13 200 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 213 309 | 218 955 | 228 342 | 167 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 646 | 9 387 | 3 496 | -2 628 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 226 258 | 235 645 | 239 141 | 4 842 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 22 305 | 26 010 | 20 282 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 379 | 11 555 | 4 291 | -2 459 |
| EBITDA | 7 379 | 11 555 | 4 291 | -2 459 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 240 | 11 414 | 4 153 | -2 628 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 646 | 9 387 | 3 496 | -2 628 |
| Osobné náklady | 15 | 13 | 49 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 231 671 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok8
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
- 2020 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2020 Úč MUJ · 5 str.
- 2020 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Planer s.r.o.
Prehľad
Planer s.r.o. (IČO 36606812) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Šaca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba zámkov a pántov (SK NACE 2562). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
V roku 2022 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2022 skončil stratou 2 628 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 18 042 € a vlastné imanie 4 842 € (miera samofinancovania 26,8 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.