Vzdelávacie stredisko, s.r.o.Aktívna

IČO 36607959Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2006Košice

Finančný prehľad

268 310 €-12,3%
Tržby 2025
+6,9%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu198 781251 402391 200574 754659 998663 302
Neobežný majetok spolu49 46437 26512 40618 16614 89499 522
Spolu majetok248 245288 667403 606592 920674 892762 824
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu19 6268 98126 87039 93818 45010 837
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov165 699221 316272 382369 433545 679649 139
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)55 61751 06797 051176 246103 46095 545
Fondy a ostatné vlastné imanie664664664664664664
Vlastné imanie spolu228 619279 686376 736552 982656 442751 987
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)192 194182 740256 110351 776305 896268 310
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti71 98965 123123 533224 093131 751123 244
EBITDA96 62490 300148 392231 378138 629132 400
Výsledok hospodárenia pred zdanením71 77764 978123 352223 813131 482122 991
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie55 61751 06797 051176 246103 46095 545
Osobné náklady50 86046 31849 15652 56989 02457 118
Odpisy24 63525 17724 8597 2856 8789 156
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok13

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Vzdelávacie stredisko, s.r.o.

Prehľad

Vzdelávacie stredisko, s.r.o. (IČO 36607959) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 268 310 €, čo je o 12,3 % menej ako rok predtým (305 896 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 95 545 € (35,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 57 118 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 762 824 € a vlastné imanie 751 987 € (miera samofinancovania 98,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Vzdelávacie stredisko, s.r.o. – IČO 36607959 — icoprofil.sk