DETSKÝ LEKÁR, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 5 785 € (15 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 57 156 | 75 464 | 55 747 | 70 026 | 58 217 | 59 603 |
| Neobežný majetok spolu | 22 845 | -17 634 | 20 632 | 106 686 | 62 978 | 31 377 |
| Spolu majetok | 80 001 | 57 830 | 76 379 | 176 712 | 121 195 | 90 980 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 45 899 | 22 398 | 56 921 | 125 181 | 74 515 | 52 821 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 6 563 | 6 563 | 6 729 | 12 155 | 47 491 | 33 592 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 20 236 | 21 566 | 5 426 | 32 073 | -8 114 | -2 736 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 34 102 | 35 432 | 19 458 | 51 531 | 46 680 | 38 159 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 188 993 | 239 261 | 256 341 | 293 656 | 281 595 | 291 276 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 27 997 | 30 014 | 20 537 | 49 123 | -1 926 | 1 543 |
| EBITDA | 33 638 | 41 128 | 53 861 | 85 854 | 41 782 | 38 157 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 25 810 | 28 063 | 13 959 | 41 025 | -6 194 | -816 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 20 236 | 21 566 | 5 426 | 32 073 | -8 114 | -2 736 |
| Osobné náklady | 84 130 | 92 287 | 107 896 | 123 630 | 145 745 | 149 293 |
| Odpisy | 5 641 | 11 114 | 33 324 | 36 731 | 43 708 | 36 614 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 20 236 | 21 400 | 0 | 0 | 5 785 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DETSKÝ LEKÁR, s.r.o.
Prehľad
DETSKÝ LEKÁR, s.r.o. (IČO 36610887) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Skalica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 291 276 €, čo je o 3,4 % viac ako rok predtým (281 595 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,0 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 2 736 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 149 293 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 90 980 € a vlastné imanie 38 159 € (miera samofinancovania 41,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.