KDZ s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 25 050 € (29 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 89 014 | 138 621 | 172 946 | 192 045 | 116 625 | 81 675 |
| Neobežný majetok spolu | 3 824 | 18 052 | 43 746 | 29 262 | 16 238 | 31 106 |
| Spolu majetok | 92 838 | 156 673 | 216 692 | 221 307 | 132 863 | 112 781 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 42 056 | 89 075 | 134 295 | 141 751 | 40 446 | 18 685 |
| Základné imanie | 6 971 | 6 971 | 6 971 | 6 971 | 6 971 | 6 971 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 31 404 | 43 811 | 60 627 | 47 421 | 41 085 | 60 396 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 12 407 | 16 816 | 14 799 | 25 164 | 44 361 | 26 729 |
| Vlastné imanie spolu | 50 782 | 67 598 | 82 397 | 79 556 | 92 417 | 94 096 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 293 637 | 345 866 | 169 330 | 183 706 | 236 368 | 238 454 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 20 806 | 27 535 | 23 500 | 37 621 | 62 029 | 40 403 |
| EBITDA | 22 106 | 30 640 | 32 571 | 51 062 | 75 053 | 52 178 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 15 703 | 21 283 | 18 748 | 31 868 | 56 165 | 33 872 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 12 407 | 16 816 | 14 799 | 25 164 | 44 361 | 26 729 |
| Osobné náklady | 57 844 | 65 488 | 50 129 | 51 219 | 53 610 | 56 532 |
| Odpisy | 1 300 | 3 105 | 9 071 | 13 441 | 13 024 | 11 775 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 28 005 | 31 500 | 25 050 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KDZ s.r.o.
Prehľad
KDZ s.r.o. (IČO 36611581) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 972 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 238 454 €, čo je o 0,9 % viac ako rok predtým (236 368 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 26 729 € (11,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 56 532 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 112 781 € a vlastné imanie 94 096 € (miera samofinancovania 83,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.