JU & RO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 10 245 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 554 491 | 394 723 | 505 361 | 674 095 | 1 075 083 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 054 | -48 896 | -62 166 | -30 536 | 101 825 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -138 724 | -149 004 | -210 598 | -275 860 | -316 641 |
| Spolu majetok | 639 211 | 848 209 | 1 008 872 | 969 517 | 1 166 957 |
| Záväzky spolu | 450 029 | 716 149 | 951 676 | 945 953 | 1 051 813 |
| Vlastné imanie spolu | 189 182 | 132 060 | 57 196 | 23 564 | 115 144 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 8 226 | 12 698 | 3 096 | 10 245 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: JU & RO, s.r.o.
Prehľad
JU & RO, s.r.o. (IČO 36611590) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Behynce, Veľké Ripňany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 45 200 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 075 083 €, čo je o 59,5 % viac ako rok predtým (674 095 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 25,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 101 825 € (9,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 175 800 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 166 957 € a vlastné imanie 115 144 € (miera samofinancovania 9,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.