iCargo, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 7 634 463 | 8 506 261 | 7 178 905 | 5 973 914 | 3 535 605 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 132 475 | 292 449 | 261 293 | 107 769 | 35 939 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 181 985 | 132 474 | 292 449 | 0 | 107 768 |
| Spolu majetok | 1 475 723 | 1 763 195 | 1 450 564 | 1 246 783 | 1 164 321 |
| Záväzky spolu | 1 153 959 | 1 330 968 | 889 518 | 1 131 710 | 1 013 310 |
| Vlastné imanie spolu | 321 764 | 432 227 | 561 046 | 115 073 | 151 011 |
| Vypočítané dividendy | 1 000 | 181 986 | 132 474 | 553 742 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: iCargo, s.r.o.
Prehľad
iCargo, s.r.o. (IČO 36614793) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 535 605 €, čo je o 40,8 % menej ako rok predtým (5 973 914 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 35 939 € (1,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 184 730 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 164 321 € a vlastné imanie 151 011 € (miera samofinancovania 13,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.