Greyhound Advisory Solutions s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 117 260 | 119 012 | 139 885 | 206 761 |
| Neobežný majetok spolu | 10 646 | 6 971 | 3 485 | 1 785 |
| Spolu majetok | 127 906 | 125 983 | 143 370 | 208 546 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 43 454 | 27 942 | 30 916 | 46 863 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 60 659 | 77 144 | 90 733 | 105 146 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 16 485 | 13 589 | 14 413 | 49 229 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 668 | 668 | 668 | 668 |
| Vlastné imanie spolu | 84 452 | 98 041 | 112 454 | 161 683 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 66 860 | 62 019 | 53 070 | 138 001 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 22 494 | 18 573 | 17 543 | 62 306 |
| EBITDA | 28 903 | 22 249 | 21 028 | 65 829 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 21 923 | 17 718 | 17 033 | 62 104 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 16 485 | 13 589 | 14 413 | 49 229 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 6 409 | 3 676 | 3 485 | 3 523 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Greyhound Advisory Solutions s. r. o.
Prehľad
Greyhound Advisory Solutions s. r. o. (IČO 36614971) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 138 001 €, čo je o 160 % viac ako rok predtým (53 070 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 27,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 49 229 € (35,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 208 546 € a vlastné imanie 161 683 € (miera samofinancovania 77,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.