KGR, spol. sr.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 938 130 | 2 430 411 | 2 420 371 | 111 378 | 2 449 000 | 2 426 989 |
| Neobežný majetok spolu | 2 242 135 | 1 179 268 | 1 122 823 | 3 397 226 | 1 032 459 | 979 265 |
| Spolu majetok | 4 183 862 | 3 611 377 | 3 577 496 | 3 514 216 | 3 487 152 | 3 409 461 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 824 019 | 3 280 866 | 3 287 961 | 3 225 941 | 3 227 398 | 3 146 754 |
| Základné imanie | 506 639 | 506 639 | 506 639 | 506 639 | 506 639 | 506 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -420 872 | -422 483 | -428 847 | -465 904 | -465 618 | -494 140 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 26 821 | -900 | -35 512 | 285 | -28 522 | 2 953 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 247 255 | 247 255 | 247 255 | 247 255 | 247 255 | 247 255 |
| Vlastné imanie spolu | 359 843 | 330 511 | 289 535 | 288 275 | 259 754 | 262 707 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 147 376 | 149 446 | 207 541 | 205 669 | 196 838 | 195 586 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 48 050 | 25 676 | 31 348 | 60 481 | 37 572 | 36 378 |
| EBITDA | 109 297 | 82 518 | 87 858 | 112 510 | 89 892 | 97 451 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 33 992 | -900 | -35 512 | 3 042 | -27 562 | 3 913 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 26 821 | -900 | -35 512 | 285 | -28 522 | 2 953 |
| Osobné náklady | 17 809 | 19 583 | 18 940 | 21 737 | 0 | 0 |
| Odpisy | 61 247 | 56 842 | 56 510 | 52 029 | 52 320 | 61 073 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 28 432 | 5 464 | 1 545 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KGR, spol. sr.o.
Prehľad
KGR, spol. sr.o. (IČO 36618373) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n. (SK NACE 7739).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 506 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 195 586 €, čo je o 0,6 % menej ako rok predtým (196 838 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 953 € (1,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 409 461 € a vlastné imanie 262 707 € (miera samofinancovania 7,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.