ADESIS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 19 233 | 24 648 | 27 626 | 27 871 | 24 444 | 17 882 |
| Neobežný majetok spolu | 12 212 | 6 598 | 1 817 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 31 445 | 31 748 | 29 978 | 28 425 | 24 871 | 17 882 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 16 284 | 15 500 | 14 095 | 14 468 | 11 193 | 10 095 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 619 | 7 858 | 8 947 | 8 580 | 6 654 | 6 434 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 239 | 1 087 | -367 | -1 926 | -279 | -5 950 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 15 161 | 16 248 | 15 883 | 13 957 | 13 678 | 7 787 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 48 389 | 47 518 | 46 712 | 45 917 | 48 400 | 49 016 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 226 | 1 956 | 34 | -1 425 | 1 279 | -4 553 |
| EBITDA | 8 841 | 7 571 | 4 815 | 393 | 1 279 | -4 553 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 666 | 1 469 | -356 | -1 926 | 61 | -5 610 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 239 | 1 087 | -367 | -1 926 | -279 | -5 950 |
| Osobné náklady | 20 625 | 21 425 | 23 735 | 27 929 | 33 800 | 37 284 |
| Odpisy | 5 615 | 5 615 | 4 781 | 1 818 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ADESIS s.r.o.
Prehľad
ADESIS s.r.o. (IČO 36618781) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 016 €, čo je o 1,3 % viac ako rok predtým (48 400 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 5 950 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 37 284 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 17 882 € a vlastné imanie 7 787 € (miera samofinancovania 43,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.