MB TECH BB s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 62 045 € (6 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2026
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 12 809 026 | 11 638 454 | 13 512 519 | 14 053 717 | 13 956 534 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 338 611 | 286 893 | 358 572 | 62 045 | 130 124 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 372 446 | 711 076 | 911 079 | 919 651 | 919 651 |
| Spolu majetok | 5 330 507 | 5 404 505 | 4 392 972 | 5 060 280 | 5 048 106 |
| Záväzky spolu | 4 611 750 | 4 398 836 | 3 115 621 | 4 070 884 | 3 990 631 |
| Vlastné imanie spolu | 718 757 | 1 005 669 | 1 277 351 | 989 396 | 1 057 475 |
| Vypočítané dividendy | 325 522 | 0 | 86 890 | 350 000 | 62 045 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok17
- 2026 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2026 Úč POD · 12 str.
- 2026 Úč POD
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MB TECH BB s.r.o.
Prehľad
MB TECH BB s.r.o. (IČO 36622524) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT (SK NACE 4740). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 7 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2026 boli 13 956 534 €, čo je o 0,7 % menej ako rok predtým (14 053 717 €). Od roku 2021 do roku 2026 tržby rástli v priemere o 1,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2026 bol 130 124 € (0,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2026 boli 1 745 357 €. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 5 048 106 € a vlastné imanie 1 057 475 € (miera samofinancovania 20,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.