Diamond Life s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 14 386 | 14 949 | 16 996 | 16 287 | 17 650 | 17 173 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 14 386 | 14 949 | 16 996 | 16 287 | 17 650 | 17 173 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 729 | 4 807 | 7 475 | 5 611 | 2 346 | 2 918 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 204 | 3 637 | 3 121 | 2 501 | 5 309 | 8 284 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 433 | -515 | -620 | 1 155 | 2 975 | -1 049 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 380 | 380 | 380 | 380 | 380 | 380 |
| Vlastné imanie spolu | 10 657 | 10 142 | 9 521 | 10 676 | 15 304 | 14 255 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 15 516 | 5 595 | 9 208 | 8 265 | 8 276 | 621 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 854 | -457 | -564 | 1 411 | 3 553 | -709 |
| EBITDA | 3 854 | -457 | -564 | 1 411 | 3 553 | -709 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 902 | -515 | -564 | 1 411 | 3 553 | -709 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 433 | -515 | -620 | 1 155 | 2 975 | -1 049 |
| Osobné náklady | 631 | 765 | 1 212 | -2 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Diamond Life s.r.o.
Prehľad
Diamond Life s.r.o. (IČO 36623067) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: vydávanie časopisov a periodík (SK NACE 5813).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 621 €, čo je o 92,5 % menej ako rok predtým (8 276 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 47,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 1 049 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 17 173 € a vlastné imanie 14 255 € (miera samofinancovania 83,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.