ELMOS - VB, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 184 814 | 200 421 | 164 776 | 175 708 | 175 914 | 167 706 |
| Neobežný majetok spolu | 50 737 | 31 110 | 20 768 | 66 729 | 49 596 | 75 566 |
| Spolu majetok | 235 551 | 231 531 | 185 544 | 242 437 | 225 510 | 243 272 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 98 874 | 116 439 | 97 830 | 151 651 | 134 780 | 143 463 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 94 189 | 118 550 | 81 965 | 69 587 | 72 658 | 72 603 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 24 361 | -21 585 | -12 378 | 3 072 | -55 | 9 079 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 13 127 | 13 127 | 13 127 | 13 127 | 13 127 | 13 127 |
| Vlastné imanie spolu | 136 677 | 115 092 | 87 714 | 90 786 | 90 730 | 99 809 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 160 986 | 161 504 | 150 480 | 201 333 | 241 579 | 205 270 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 32 484 | -18 489 | -9 216 | 7 484 | 2 495 | 10 453 |
| EBITDA | 50 222 | 1 138 | 3 162 | 27 829 | 19 628 | 29 319 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 31 152 | -19 298 | -9 494 | 5 249 | 905 | 10 054 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 24 361 | -21 585 | -12 378 | 3 072 | -55 | 9 079 |
| Osobné náklady | 13 725 | 22 792 | 20 354 | 20 323 | 20 487 | 24 671 |
| Odpisy | 17 738 | 19 627 | 12 378 | 20 345 | 17 133 | 18 866 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 15 000 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ELMOS - VB, s. r. o.
Prehľad
ELMOS - VB, s. r. o. (IČO 36623105) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Slaská. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 205 270 €, čo je o 15,0 % menej ako rok predtým (241 579 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 079 € (4,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 24 671 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 243 272 € a vlastné imanie 99 809 € (miera samofinancovania 41,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.