VODING plus s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 056 397 | 1 043 963 | 1 887 300 | 1 250 266 | 852 957 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 70 082 | 26 301 | 273 560 | 179 104 | 37 868 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 155 011 | 131 093 | 26 394 | 149 955 | 329 059 |
| Spolu majetok | 304 765 | 377 282 | 484 190 | 481 853 | 396 611 |
| Záväzky spolu | 71 307 | 211 523 | 175 871 | 144 429 | 20 968 |
| Vlastné imanie spolu | 233 458 | 165 759 | 308 319 | 337 424 | 375 291 |
| Vypočítané dividendy | 99 945 | 94 000 | 131 000 | 149 999 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VODING plus s.r.o.
Prehľad
VODING plus s.r.o. (IČO 36623806) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba rozvodov (pre plyn a kvapaliny) (SK NACE 4221). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 14 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 852 957 €, čo je o 31,8 % menej ako rok predtým (1 250 266 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 9,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 37 868 € (4,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 119 929 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 396 611 € a vlastné imanie 375 291 € (miera samofinancovania 94,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.