AVJ - EKON SERVIS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 93 917 | 126 450 | 106 649 | 140 047 | 104 297 | 123 708 |
| Neobežný majetok spolu | 1 023 | 614 | 340 | 354 | 35 680 | 1 603 |
| Spolu majetok | 94 940 | 127 064 | 106 989 | 140 401 | 139 977 | 125 311 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 48 280 | 57 354 | 31 122 | 56 958 | 54 473 | 36 410 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 24 477 | 39 167 | 62 215 | 68 375 | 75 951 | 78 012 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 14 690 | 23 049 | 6 159 | 7 575 | 2 060 | 3 396 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 854 | 855 | 854 | 854 | 854 | 854 |
| Vlastné imanie spolu | 46 660 | 69 710 | 75 867 | 83 443 | 85 504 | 88 901 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 175 762 | 188 394 | 191 408 | 203 736 | 196 914 | 153 565 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 19 242 | 30 076 | 8 544 | 9 200 | -1 677 | 6 506 |
| EBITDA | 19 789 | 30 486 | 8 817 | 10 135 | 3 013 | 7 160 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 19 102 | 29 937 | 8 404 | 10 520 | 5 141 | 6 382 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 14 690 | 23 049 | 6 159 | 7 575 | 2 060 | 3 396 |
| Osobné náklady | 9 602 | 17 328 | 25 512 | 26 599 | 24 458 | 6 861 |
| Odpisy | 547 | 410 | 273 | 935 | 4 690 | 654 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AVJ - EKON SERVIS, s.r.o.
Prehľad
AVJ - EKON SERVIS, s.r.o. (IČO 36626511) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba dvíhacích a manipulačných zariadení (SK NACE 2822). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 153 565 €, čo je o 22,0 % menej ako rok predtým (196 914 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 396 € (2,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 861 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 125 311 € a vlastné imanie 88 901 € (miera samofinancovania 70,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.