PGR s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 182 375 | 53 067 | 30 122 | 43 307 | 59 628 | 63 770 |
| Neobežný majetok spolu | 42 430 | 64 217 | 55 244 | 35 330 | 18 658 | 3 244 |
| Spolu majetok | 249 311 | 118 104 | 85 939 | 79 268 | 79 197 | 67 700 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 59 680 | 55 339 | 23 224 | 21 056 | 20 961 | 9 490 |
| Základné imanie | 6 971 | 6 971 | 6 971 | 6 971 | 6 971 | 6 971 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 161 018 | 20 945 | 55 097 | 55 047 | 50 544 | 50 568 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 20 945 | 34 152 | -50 | -4 503 | 24 | -26 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 697 | 697 | 697 | 697 | 697 | 697 |
| Vlastné imanie spolu | 189 631 | 62 765 | 62 715 | 58 212 | 58 236 | 58 210 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 81 513 | 229 086 | 99 093 | 95 806 | 120 516 | 78 597 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 21 174 | 34 355 | 334 | -4 159 | 1 299 | 1 149 |
| EBITDA | 27 468 | 36 915 | 18 308 | 15 756 | 21 213 | 16 564 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 21 124 | 34 152 | 245 | -4 400 | 984 | 934 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 20 945 | 34 152 | -50 | -4 503 | 24 | -26 |
| Osobné náklady | 35 082 | 44 387 | 52 728 | 49 376 | 48 404 | 49 262 |
| Odpisy | 6 294 | 2 560 | 17 974 | 19 915 | 19 914 | 15 415 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 161 018 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PGR s.r.o.
Prehľad
PGR s.r.o. (IČO 36627194) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba nealkoholických nápojov a fľaškových vôd (SK NACE 1107). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 971 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 78 597 €, čo je o 34,8 % menej ako rok predtým (120 516 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 26 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 49 262 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 67 700 € a vlastné imanie 58 210 € (miera samofinancovania 86,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.