TUBAPACK, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 16 360 323 | 20 971 038 | 25 194 239 | 23 431 672 | 27 892 904 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -211 956 | 92 547 | 1 728 211 | 504 855 | 500 666 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 685 083 | -2 897 039 | -2 813 746 | -1 258 356 | -803 987 |
| Spolu majetok | 16 712 958 | 17 685 687 | 17 866 658 | 19 482 305 | 18 294 158 |
| Záväzky spolu | 10 201 885 | 11 196 651 | 9 896 325 | 11 163 558 | 9 499 830 |
| Vlastné imanie spolu | 4 027 033 | 4 119 580 | 5 847 792 | 6 352 647 | 6 853 312 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok19
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: TUBAPACK, a.s.
Prehľad
TUBAPACK, a.s. (IČO 36629723) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Žiar nad Hronom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba obalov z ľahkých kovov (SK NACE 2592). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 150 – 199 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 5 členov. Základné imanie je 6 786 464 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 27 892 904 €, čo je o 19,0 % viac ako rok predtým (23 431 672 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 500 666 € (1,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 639 972 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 18 294 158 € a vlastné imanie 6 853 312 € (miera samofinancovania 37,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.