Firma Svoreň s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 58 682 | 81 357 | 61 978 | 62 017 | 64 178 | 64 200 |
| Neobežný majetok spolu | 4 007 | 3 550 | 4 578 | 3 528 | 18 542 | 13 067 |
| Spolu majetok | 62 689 | 84 907 | 66 556 | 65 545 | 82 720 | 77 267 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 17 832 | 31 716 | 6 341 | 3 528 | 20 988 | 15 424 |
| Základné imanie | 27 020 | 27 020 | 27 020 | 27 020 | 27 020 | 27 020 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 858 | 17 697 | 24 776 | 33 054 | 34 856 | 34 571 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 11 838 | 8 333 | 8 278 | 1 802 | -285 | 111 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 141 | 141 | 141 | 141 | 141 | 141 |
| Vlastné imanie spolu | 44 857 | 53 191 | 60 215 | 62 017 | 61 732 | 61 843 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 28 071 | 25 757 | 17 848 | 18 788 | 20 602 | 6 661 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 15 213 | 11 188 | 10 992 | 4 346 | 3 087 | 2 954 |
| EBITDA | 16 430 | 12 271 | 11 963 | 5 396 | 7 140 | 8 429 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 13 927 | 9 819 | 9 779 | 2 458 | 129 | 451 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 11 838 | 8 333 | 8 278 | 1 802 | -285 | 111 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 735 |
| Odpisy | 1 217 | 1 083 | 971 | 1 050 | 4 053 | 5 475 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 1 254 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Firma Svoreň s.r.o.
Prehľad
Firma Svoreň s.r.o. (IČO 36631477) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Rimavská Sobota. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zmiešané hospodárstvo (SK NACE 0150). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 661 €, čo je o 67,7 % menej ako rok predtým (20 602 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 25,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 111 € (1,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 735 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 77 267 € a vlastné imanie 61 843 € (miera samofinancovania 80,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.