PICO TRANS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 680 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 037 | 2 497 | 2 497 | 2 497 | 2 497 | 1 817 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 2 037 | 2 497 | 2 497 | 2 497 | 2 497 | 1 817 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 57 449 | 53 121 | 53 120 | 53 120 | 53 120 | 53 460 |
| Základné imanie | 13 278 | 13 278 | 13 278 | 13 278 | 13 278 | 13 278 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -65 271 | -64 335 | -63 923 | -63 923 | -63 923 | -64 603 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 419 | 433 | 0 | 0 | 0 | -340 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 22 | 22 | 22 | 22 |
| Vlastné imanie spolu | -55 412 | -50 624 | -50 623 | -50 623 | -50 623 | -51 643 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 6 202 | 6 530 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 355 | 569 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EBITDA | -3 355 | 569 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 419 | 433 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 419 | 433 | 0 | 0 | 0 | -340 |
| Osobné náklady | 9 438 | 5 949 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 680 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PICO TRANS, s.r.o.
Prehľad
PICO TRANS, s.r.o. (IČO 36632635) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Žiar nad Hronom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 13 278 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 340 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-51 643 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.