ZVEROPARK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 646 431 | 594 119 | 680 055 | 642 495 | 502 701 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 157 705 | 37 795 | 57 461 | -19 559 | -90 561 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 88 248 | 245 953 | 283 749 | 340 209 | 320 650 |
| Spolu majetok | 413 306 | 433 201 | 487 204 | 473 697 | 386 423 |
| Záväzky spolu | 59 898 | 42 038 | 38 691 | 45 717 | 31 636 |
| Vlastné imanie spolu | 353 256 | 391 051 | 448 513 | 427 953 | 337 392 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 1 001 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ZVEROPARK, s.r.o.
Prehľad
ZVEROPARK, s.r.o. (IČO 36635731) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n. (SK NACE 9329). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 502 701 €, čo je o 21,8 % menej ako rok predtým (642 495 €). Rok 2025 skončil stratou 90 561 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 301 688 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 386 423 € a vlastné imanie 337 392 € (miera samofinancovania 87,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.