METALNET, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 68 056 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 382 056 | 358 690 | 295 500 | 956 662 | 719 373 | 759 484 |
| Neobežný majetok spolu | 1 705 076 | 1 841 625 | 1 732 960 | 1 671 794 | 1 745 710 | 1 742 667 |
| Spolu majetok | 2 087 132 | 2 200 315 | 2 028 460 | 2 628 456 | 2 465 083 | 2 502 151 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 515 103 | 623 730 | 529 817 | 932 467 | 887 946 | 969 406 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -311 582 | -349 568 | -416 955 | -422 954 | -343 982 | -412 516 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -37 986 | 4 556 | -5 999 | 197 346 | -478 | 23 664 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 914 957 | 1 914 957 | 1 914 957 | 1 914 957 | 1 914 957 | 1 914 957 |
| Vlastné imanie spolu | 1 572 029 | 1 576 585 | 1 498 643 | 1 695 989 | 1 577 137 | 1 532 745 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 398 579 | 1 150 209 | 1 291 742 | 1 907 399 | 1 759 907 | 1 620 435 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -22 070 | 25 496 | 16 613 | 300 069 | 55 263 | 59 069 |
| EBITDA | 69 998 | 128 568 | 135 186 | 434 384 | 205 109 | 226 889 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -32 905 | 16 405 | 8 026 | 283 591 | 19 298 | 30 018 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -37 986 | 4 556 | -5 999 | 197 346 | -478 | 23 664 |
| Osobné náklady | 594 916 | 605 311 | 682 098 | 1 044 285 | 1 002 077 | 973 407 |
| Odpisy | 92 068 | 103 072 | 118 573 | 134 315 | 149 846 | 167 820 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 71 943 | 0 | 118 374 | 68 056 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: METALNET, s.r.o.
Prehľad
METALNET, s.r.o. (IČO 36636568) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Brezno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba plastových dosiek, fólií, hadíc a profilov (SK NACE 2221). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 620 435 €, čo je o 7,9 % menej ako rok predtým (1 759 907 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 23 664 € (1,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 973 407 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 502 151 € a vlastné imanie 1 532 745 € (miera samofinancovania 61,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.