LUTEUS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 389 640 | 381 121 | 358 841 | 322 573 | 408 190 | 396 238 |
| Neobežný majetok spolu | 311 425 | 313 311 | 337 306 | 363 892 | 296 179 | 320 728 |
| Spolu majetok | 701 681 | 694 980 | 696 833 | 687 201 | 705 139 | 718 316 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 396 867 | 388 125 | 389 959 | 398 602 | 406 909 | 399 216 |
| Základné imanie | 6 700 | 6 700 | 6 700 | 6 700 | 6 700 | 6 700 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 104 985 | 105 259 | 107 464 | 108 579 | 110 298 | 179 930 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 274 | 2 205 | 1 115 | 1 719 | 69 631 | 20 869 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 191 595 | 191 595 | 191 595 | 171 601 | 111 601 | 111 601 |
| Vlastné imanie spolu | 303 554 | 305 759 | 306 874 | 288 599 | 298 230 | 319 100 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 57 627 | 62 586 | 69 490 | 93 741 | 86 599 | 151 800 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 026 | 3 348 | 2 153 | 2 812 | 88 875 | 27 226 |
| EBITDA | 21 326 | 28 872 | 32 593 | 40 599 | 126 168 | 66 343 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 614 | 3 115 | 1 920 | 2 579 | 88 666 | 26 998 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 274 | 2 205 | 1 115 | 1 719 | 69 631 | 20 869 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 24 352 | 25 524 | 30 440 | 37 787 | 37 293 | 39 117 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LUTEUS, s.r.o.
Prehľad
LUTEUS, s.r.o. (IČO 36638021) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: spracovanie a konzervovanie mäsa (okrem hydinového mäsa) (SK NACE 1011).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 700 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 151 800 €, čo je o 75,3 % viac ako rok predtým (86 599 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 21,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 20 869 € (13,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 718 316 € a vlastné imanie 319 100 € (miera samofinancovania 44,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.