ESV plus, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 010 591 | 1 018 541 | 993 262 | 722 726 | 829 398 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 37 986 | 2 378 | -7 277 | 699 | -3 668 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 83 898 | 121 884 | 124 262 | 116 984 | 117 683 |
| Spolu majetok | 890 174 | 878 603 | 865 800 | 785 430 | 728 729 |
| Záväzky spolu | 732 590 | 718 641 | 713 115 | 632 047 | 579 014 |
| Vlastné imanie spolu | 157 584 | 159 962 | 152 685 | 153 383 | 149 715 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: ESV plus, s.r.o.
Prehľad
ESV plus, s.r.o. (IČO 36642321) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Lučenec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s knihami (SK NACE 4761). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 829 398 €, čo je o 14,8 % viac ako rok predtým (722 726 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 3 668 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 226 005 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 728 729 € a vlastné imanie 149 715 € (miera samofinancovania 20,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.