PS24 management, s.r.o.Aktívna

IČO 36642347Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2005Turany

Finančný prehľad

21 297 €-19,7%
Tržby 2025
+67,9%
Priemerný ročný rast 2020–2025
010 tis.20 tis.30 tis.2020202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
025 tis.50 tis.75 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu27 84227 84227 8424 66921 661-3 345
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok27 84227 84227 8424 66921 661-3 345
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu52552552519 26068 767-3 553
Základné imanie6 6406 6406 6406 6406 6406 640
Výsledok hospodárenia minulých rokov16 01219 61419 6140-19 443-53 748
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)3 602——-21 231-34 303-32 684
Fondy a ostatné vlastné imanie1 063————80 000
Vlastné imanie spolu27 31727 31727 317-14 591-47 106208
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)4 500——5 38326 51521 297
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti3 602——-21 096-33 556-31 824
EBITDA3 602——-21 096-33 556-31 824
Výsledok hospodárenia pred zdanením3 602——-21 231-33 963-32 344
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie3 602——-21 231-34 303-32 684
Osobné náklady0——2 04114 9137 918
Odpisy0——000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy————00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: PS24 management, s.r.o.

Prehľad

PS24 management, s.r.o. (IČO 36642347) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Turany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pátracie a súkromné bezpečnostné služby (SK NACE 8001).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 21 297 €, čo je o 19,7 % menej ako rok predtým (26 515 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 67,9 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 32 684 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 918 €.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

PS24 management, s.r.o. – IČO 36642347 — icoprofil.sk