Lekáreň - VAŠE ZDRAVIE s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 133 748 | 92 055 | 124 362 | 230 706 | 95 474 | 118 874 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 7 301 | 49 024 | 41 209 | 45 871 |
| Spolu majetok | 133 748 | 92 055 | 131 663 | 279 730 | 136 683 | 165 700 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 174 980 | 140 626 | 200 030 | 412 274 | 263 108 | 316 874 |
| Základné imanie | 7 968 | 7 968 | 7 968 | 7 968 | 7 968 | 7 968 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 32 059 | -50 000 | -57 339 | -77 134 | -141 312 | -135 193 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -82 059 | -7 339 | -19 796 | -64 178 | 6 119 | -24 749 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 800 | 800 | 800 | 800 | 800 | 800 |
| Vlastné imanie spolu | -41 232 | -48 571 | -68 367 | -132 544 | -126 425 | -151 174 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 410 155 | 0 | 12 143 | 1 260 155 | 22 216 | 10 397 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -79 811 | -7 111 | -19 546 | -63 194 | 6 734 | -24 073 |
| EBITDA | -73 449 | -7 111 | -18 511 | -63 194 | 6 734 | -23 870 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -79 730 | -7 339 | -19 796 | -64 178 | 6 459 | -24 409 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -82 059 | -7 339 | -19 796 | -64 178 | 6 119 | -24 749 |
| Osobné náklady | 115 735 | 756 | 3 265 | 100 825 | 22 134 | 14 007 |
| Odpisy | 6 362 | 0 | 1 035 | 0 | 0 | 203 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Lekáreň - VAŠE ZDRAVIE s.r.o.
Prehľad
Lekáreň - VAŠE ZDRAVIE s.r.o. (IČO 36644838) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s farmaceutickými výrobkami (SK NACE 4773). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 968 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 10 397 €, čo je o 53,2 % menej ako rok predtým (22 216 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 62,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 24 749 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 007 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-151 174 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.