Gambino s.r.o.Aktívna

IČO 36647420Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2006Žiar nad Hronom

Finančný prehľad

26 920 €+68,5%
Tržby 2025
+9,7%
Priemerný ročný rast 2020–2025
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu8053 6427 05815 12520 12530 700
Neobežný majetok spolu30 50022 75015 0007 25000
Spolu majetok31 30526 39222 05822 37520 12530 700
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu20 26917 55314 08811 0707 2036 787
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov11 8943 6991 5046343 9695 585
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-8 194-2 196-8703 3351 61710 992
Fondy a ostatné vlastné imanie697697697697697697
Vlastné imanie spolu11 0368 8397 97011 30512 92223 913
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)16 95319 03220 11424 47215 97326 920
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-6 845-3065044 3741 97113 201
EBITDA-8457 4448 25412 1244 17913 201
Výsledok hospodárenia pred zdanením-8 194-2 196-8703 3351 95711 994
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-8 194-2 196-8703 3351 61710 992
Osobné náklady10 8215 1005 6415 3406 6876 759
Odpisy6 0007 7507 7507 7502 2080
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Gambino s.r.o.

Prehľad

Gambino s.r.o. (IČO 36647420) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Žiar nad Hronom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 26 920 €, čo je o 68,5 % viac ako rok predtým (15 973 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 992 € (40,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 759 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 30 700 € a vlastné imanie 23 913 € (miera samofinancovania 77,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Gambino s.r.o. – IČO 36647420 — icoprofil.sk