Berner s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2026
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 421 035 | 1 750 569 | 1 603 990 | 1 630 111 | 1 514 798 | 1 400 770 |
| Neobežný majetok spolu | 37 735 | 36 221 | 57 958 | 46 285 | 47 177 | 26 487 |
| Spolu majetok | 1 471 979 | 1 808 023 | 1 703 161 | 1 699 316 | 1 577 780 | 1 435 958 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 044 904 | 1 243 285 | 1 085 036 | 1 121 764 | 1 074 979 | 1 179 966 |
| Základné imanie | 325 000 | 325 000 | 325 000 | 325 000 | 325 000 | 325 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -956 581 | -830 424 | -692 778 | -639 376 | -679 945 | -754 699 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 126 156 | 137 662 | 53 403 | -40 572 | -74 754 | -246 809 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 932 500 | 932 500 | 932 500 | 932 500 | 932 500 | 932 500 |
| Vlastné imanie spolu | 427 075 | 564 738 | 618 125 | 577 552 | 502 801 | 255 992 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 6 354 604 | 7 236 473 | 7 908 113 | 8 063 271 | 7 737 845 | 7 650 946 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 175 842 | 182 980 | 67 197 | -47 013 | -84 143 | -247 526 |
| EBITDA | 219 445 | 222 636 | 104 946 | -4 931 | -36 814 | -206 531 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 167 159 | 174 746 | 69 834 | -28 787 | -70 914 | -242 969 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 126 156 | 137 662 | 53 403 | -40 572 | -74 754 | -246 809 |
| Osobné náklady | 1 744 933 | 1 970 754 | 2 314 535 | 2 320 762 | 2 276 161 | 2 382 317 |
| Odpisy | 43 603 | 39 656 | 37 749 | 42 082 | 47 329 | 40 995 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok20
- 2026 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2026 Správa audítora
- 2026 Úč POD · 12 str.
- 2026 Úč POD
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Berner s.r.o.
Prehľad
Berner s.r.o. (IČO 36647527) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Detva. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 325 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2026 boli 7 650 946 €, čo je o 1,1 % menej ako rok predtým (7 737 845 €). Od roku 2021 do roku 2026 tržby rástli v priemere o 3,8 % ročne. Rok 2026 skončil stratou 246 809 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2026 boli 2 382 317 €. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 1 435 958 € a vlastné imanie 255 992 € (miera samofinancovania 17,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.