PRAKTIKPUMP, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 20 291 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 085 576 | 2 769 455 | 4 130 518 | 4 486 871 | 4 100 050 | 4 089 959 |
| Neobežný majetok spolu | 2 889 614 | 2 778 881 | 2 576 881 | 2 456 172 | 2 335 562 | 2 226 269 |
| Spolu majetok | 4 986 611 | 5 552 267 | 6 718 224 | 6 957 206 | 6 446 285 | 6 326 522 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 832 249 | 4 268 581 | 5 252 677 | 5 183 333 | 4 378 266 | 3 991 972 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 866 766 | 755 524 | 886 705 | 1 069 833 | 1 380 805 | 1 645 258 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -111 244 | 131 180 | 183 129 | 310 972 | 284 744 | 283 796 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 380 664 | 380 664 | 380 664 | 380 664 | 380 664 | 380 664 |
| Vlastné imanie spolu | 1 142 825 | 1 274 007 | 1 457 137 | 1 768 108 | 2 052 852 | 2 316 357 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 320 006 | 4 374 270 | 5 641 064 | 7 221 175 | 7 368 191 | 4 824 927 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -64 495 | 207 863 | 309 622 | 470 921 | 444 176 | 438 096 |
| EBITDA | 134 620 | 445 675 | 537 155 | 697 667 | 679 115 | 674 145 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -112 471 | 148 301 | 239 041 | 404 942 | 370 221 | 360 766 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -111 244 | 131 180 | 183 129 | 310 972 | 284 744 | 283 796 |
| Osobné náklady | 837 372 | 979 394 | 1 098 752 | 1 007 512 | 1 136 037 | 928 104 |
| Odpisy | 199 115 | 237 812 | 227 533 | 226 746 | 234 939 | 236 049 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 291 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: PRAKTIKPUMP, s.r.o.
Prehľad
PRAKTIKPUMP, s.r.o. (IČO 36647861) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné špecializované stavebné práce pri výstavbe budov (SK NACE 4342). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 824 927 €, čo je o 34,5 % menej ako rok predtým (7 368 191 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 283 796 € (5,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 928 104 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 6 326 522 € a vlastné imanie 2 316 357 € (miera samofinancovania 36,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.