STL SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 989 476 | 2 029 573 | 1 622 258 | 1 956 858 | 2 065 816 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 77 822 | 64 496 | 30 456 | 35 855 | 61 801 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 577 265 | 655 087 | 610 132 | 640 588 | 676 443 |
| Spolu majetok | 1 174 446 | 1 088 970 | 987 497 | 1 064 381 | 1 092 433 |
| Záväzky spolu | 512 056 | 362 084 | 339 606 | 380 635 | 346 886 |
| Vlastné imanie spolu | 662 390 | 726 886 | 647 891 | 683 746 | 745 547 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 109 451 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: STL SK, s.r.o.
Prehľad
STL SK, s.r.o. (IČO 36652521) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Nemšová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave (SK NACE 5231). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 065 816 €, čo je o 5,6 % viac ako rok predtým (1 956 858 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 61 801 € (3,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 83 972 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 092 433 € a vlastné imanie 745 547 € (miera samofinancovania 68,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.