az company, s.r.o. v likvidáciiV likvidácii
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 13 754 € (69 % z rozdeliteľného zisku).
Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 6 169 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2026
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 41 824 | 48 642 | 64 193 | 21 781 | 36 409 | 12 507 |
| Neobežný majetok spolu | 2 674 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 44 498 | 48 643 | 64 194 | 21 781 | 36 409 | 12 507 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 7 119 | 7 931 | 10 829 | 1 072 | 3 679 | 636 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 168 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 24 572 | 27 905 | 40 558 | 7 902 | 19 922 | -936 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 6 168 | 6 168 | 6 168 | 6 168 | 6 169 | — |
| Vlastné imanie spolu | 37 379 | 40 712 | 53 365 | 20 709 | 32 730 | 11 871 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 37 692 | 48 144 | 52 994 | 13 917 | 14 802 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 29 168 | 32 950 | 47 861 | 9 196 | 22 180 | -936 |
| EBITDA | 35 596 | 35 624 | 47 861 | 9 196 | 22 180 | -936 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 28 913 | 32 829 | 47 715 | 9 296 | 22 180 | -936 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 24 572 | 27 905 | 40 558 | 7 902 | 19 922 | -936 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 6 428 | 2 674 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 24 572 | 27 905 | 40 558 | 7 901 | 13 754 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: az company, s.r.o. v likvidácii
Prehľad
az company, s.r.o. v likvidácii (IČO 36657034) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
V roku 2026 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2026 skončil stratou 936 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 12 507 € a vlastné imanie 11 871 € (miera samofinancovania 94,9 %).
Na čo upozorniť
Stav v registri: v likvidácii.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.